• In English
 • З початку 2019 року полтавськими експертами прийнято до опрацювання 4 754 проекти землеустрою інших областей

  З початку 2019 року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експертами  Держгеокадастру в Полтавській області опрацьовано 4754 проекти  землеустрою з інших областей. Позитивну оцінку експертів отримали 3755 проектів, негативну – 999 примірників землевпорядної документації .

  За цей період фахівці Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області направили на погодження до інших областей 5516 проектів землеустрою.

  У Полтавській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 25 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.