• In English
 • З початку 2019 року полтавські експерти опрацювали 9 115 проектів землеустрою з інших областей

  З початку цього року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти Держгеокадастру у Полтавській області опрацювали 9 115 проектів землеустрою з інших областей. Позитивну оцінку експертів надано 7 046 проектам, негативну – 2 069 примірникам землевпорядної документації.

  За цей період на погодження до інших областей фахівці Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області направили 9 090 проектів землеустрою.

  У Полтавській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 27 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.