• In English
 • У Нацполіції обговорили старт другого етапу реформування підрозділів боротьби з наркозлочинністю
  Національна поліція України, опубліковано 31 липня 2019 року о 15:36

  У Національній поліції обговорили старт другого етапу реформування підрозділів боротьби з наркозлочинністю. Зокрема, йшлося про реформування чотирьох обласних профільних управлінь – у Закарпатській, Львівській, Херсонській та Черкаській областях. Участь у зустрічі взяли Голова Національної поліції Сергій Князєв, перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, начальник Департаменту  протидії наркозлочинності Нацполіції Андрій Кіхтенко та керівники чотирьох територіальних підрозділів. Іноземну делегацію представляли керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стефані Холмз та радник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні, спеціальний агент DEA Роберт Нортон.

  Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що у відомстві розпочинається другий етап реформування служб з протидії наркозлочинності.

  «Наразі обрано чотири регіони – Закарпатська, Львівська, Херсонська та Черкаська області. Керівники територіальних підрозділів повинні зрозуміти, що це перший крок реформування блоку кримінальної поліції, який потім буде спрямований на всі інші служби. Ці підрозділи не є експериментальними. Вони є першими, які будуть реформовані», - сказав Сергій Князєв.

  Він додав, що новоутворені потужні підрозділи працюватимуть над оперативними реалізаціями міжнародних масштабів. Відтак, враховуючи різні аспекти, були обрані саме ці області держави.

  Перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін зазначив, що реформований підрозділ має високі показники роботи. Зокрема, протягом цього року оперативники вилучили понад півтори тонни героїну і кокаїну.

  «Хочу зазначити, що Департамент з протидії наркозлочинності стоїть на захисті інтересів Євросоюзу. Весь вилучений потік наркотичних засобів був спрямований саме на країни Євросоюзу»,- підкреслив В’ячеслав Аброськін.

  За словами начальника Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Андрія Кіхтенка, за підтримки іноземних партнерів та в результаті реформування в державі створено ефективний сучасний підрозділ протидії наркозлочинності. Відтак він висловив вдячність американським партнерам за участь у реформуванні Департаменту, а також за готовність надати допомогу у реформуванні територіальних підрозділів.

  «Підрозділ забезпечений всім необхідним для того, аби виконувати покладені на нього завдання. Ретельний кадровий відбір, навчання персоналу, наявність сучасних технічних баз – це стало запорукою успіху в роботі. Відтак керівництвом Нацполіції прийнято рішення та визначено чотири територіальні підрозділи з протидії наркозлочинності, з яких розпочнеться другий етап реформування»,- сказав Андрій Кіхтенко.

  Керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стефані Холмз наголосила на правильно обраних пріоритетах під час реформування підрозділів з протидії наркозлочинності.

  «Ми дуже задоволені тим, як йде спільна робота з Департаментом. Результат цієї співпраці дуже значний. Відтак до цього успіху ми хочемо залучити регіони. Ми будемо підтримувати вас не тільки в процесі відбору персоналу, але і в процесі їхньої професійної підготовки та забезпеченні підрозділів необхідними засобами. Зокрема, радник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні, спеціальний агент DEA Роберт Нортон братиме активну участь у співбесіді керівників і звичайних працівників цих підрозділів»,- зазначила Стефані Холмз.