• In English
 • З початку 2019 року експерти Закарпаття опрацювали понад 3 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Від початку цього року до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надійшло на опрацювання за принципом екстериторіальності 3179 проектів землеустрою з інших областей. На сьогодні експерти опрацювали 3065 проектів, з яких 2353 отримали позитивний висновок, 712 – негативний, 114 проектів перебувають на розгляді.

  Фахівцями Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області направлено на погодження до інших областей 4103 проекти землеустрою, з яких на сьогодні опрацьовано 3895 робіт, ще 208 примірників землевпорядної документації перебувають на розгляді.

  У Закарпатській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 19 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.