• In English
 • З початку 2019 року експерти Миколаївщини опрацювали понад 2,6 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Від початку поточного року експерти Держгеокадастру Миколаївщини прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 2 804 проекти землеустрою з інших областей. На сьогодні опрацьовано 2 639 примірників землевпорядної документації, з яких 2 206 отримали позитивний висновок, 433 – негативний.

  Фахівцями Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області направлено на погодження до інших областей 2 326 проектів землеустрою.

  У Миколаївській області кількість працівників Головного управління Держгеокадастру, які отримали статус експерта, становить 16 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.