• In English
 • З початку 2018 року землевпорядники Хмельниччини опрацювали 90 270 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру

  Державні кадастрові реєстратори Хмельницької області за дев’ять місяців 2018 року прийняли від громадян 91 871 заяву з питань ведення Державного земельного кадастру, з яких на сьогодні опрацьовано 90 270 заяв, що становить 98% від загальної кількості. В середньому упродовж тижня спеціалісти опрацьовували близько 2 300 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

  Одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру є ведення Державного земельного кадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

  З початку 2018 року фахівці землевпорядної служби Хмельниччини видали 28 775 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найактивніше таку інформацію запитували у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому (4 395) і Кам’янець-Подільському районі (2 289) Хмельницької області.

  За цей період кадастрові реєстратори землевпорядної служби Хмельниччини зареєстрували 47 499 земельних ділянок. Найбільшу кількість наділів внесли до Державного земельного кадастру в Хмельницькому районі та м. Хмельницькому (4 544), Дунаєвецькому (4 050) та Кам’янець-Подільському (3 984) районах Хмельницької області.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАП на офіційному сайті Держгеокадастру.