• In English
 • З початку 2018 року на розгляд експертів Чернігівщини надійшло 9 292 проекти землеустрою з інших областей

  З початку поточного року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки до органів Держгеокадастру Чернігівської області надійшло 9 292 проекти землеустрою з інших областей. На сьогодні експертами опрацьовано 9 190 проектів, з яких 7 255 робіт отримали позитивний висновок. Ще 102 примірники землевпорядної документації перебувають на розгляді.

  За цей період фахівці районних відділів Головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області направили на погодження до інших областей 9 373 проекти землеустрою. З них на сьогодні опрацьовано 9 114, а 259 проектів перебувають на розгляді експертів.

  У Чернігівській області статус експерта мають 26 працівників.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд і погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.