• In English
 • В’ячеслав Кириленко ознайомився зі станом запровадження «Нової української школи» на Черкащині
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 27 вересня 2018 року о 18:32

  Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко під час робочої поїздки на Черкащину перевірив старт реформи середньої освіти в області, зокрема запровадження концепції «Нова українська школа». Віце-прем’єр-міністр відвідав кілька навчальних закладів Черкащини. Урядовець оглянув  навчально-матеріальну базу інноваційної загальноосвітньої школи в селищі Пальміра Золотоніської районної ради –  сучасні кабінети математики, біології, хімії, фізики, клас LEGO.

   Також В’ячеслав Кириленко перевірив освітній простір гімназії ім. С. Д. Скляренка в місті Золотоноша Черкаської області, де  також  створено необхідні умови для навчання.  

   У Черкасах  В’ячеслав Кириленко ознайомився з  освітнім простором гімназії №9 ім. О. М. Луценка.  Цей навчальний заклад також використовує   інноваційну базу для навчання -  інтерактивні  та інформаційні технології, набори робототехніки LEGO. В цій гімназії запроваджено роздільне  національно-патріотичне навчання (класи кадетів та паняночок – хлопці й дівчата  опановують навчальний матеріал окремо).

  Під час робочої поїздки у Черкасах В’ячеслав Кириленко провів нараду з освітянами щодо питань реформування загальної середньої освіти Черкащини. Йшлося про пріоритети Уряду щодо подальшого розвитку освітньої галузі. У нараді взяли участь представники Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

  Нагадаємо, у 2018 році на реалізацію проекту «Нова українська школа» для Черкаської області надано субвенцію з державного бюджету на загальну суму 43,6 млн грн. Першокласники усіх закладів загальної середньої освіти області забезпечені наборами LEGO Six bricks (Шість цеглинок), які безкоштовно розповсюджено у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation та у межах проекту «Сприяння освіті».

  В’ячеслав Кириленко ознайомився зі станом запровадження «Нової української школи» на Черкащині В’ячеслав Кириленко ознайомився зі станом запровадження «Нової української школи» на Черкащині В’ячеслав Кириленко ознайомився зі станом запровадження «Нової української школи» на Черкащині