• In English
 • З 8 травня в Сумській області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 травня 2021 року о 13:51

  З 00 год. 00 хв. 8 травня на території Сумської області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 7 травня.

  За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в області значно покращилась епідситуація і виконані всі передумови для переходу з червоного в жовтий  рівень епідемічної небезпеки.

  «Завантаженість ліжок з киснем менша за цільовий показник і наразі складає 56%. Рівень госпіталізації за останні 7 днів не перевищує 54 особи на 100 тисяч населення. Динаміка рівня госпіталізації менша за цільовий показник і становить мінус 25%. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування 17,9% при нормативі 20%. І показник охоплення тестувань в два рази перевищує запропонований Урядом», - зазначив Віктор Ляшко і додав, що епідпоріг по грипу і ГРВІ також менший на 5%.

  Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 8 травня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Сумської області.

  Голові ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів. Також забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема, на рівні об’єднаних територіальних громад, та за необхідності запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, направлені на стримування поширення COVID-19.