• In English
 • З 24 березня повітряні судна, які здійснюють пасажирські перевезення, приймаються та відправляються тільки у міжнародному аеропорту «Бориспіль»
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 24 березня 2020 року о 11:31

  Рішенням Уряду з 12:00 24 березня прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення осіб, які здійснюють подорож з туристичною метою заборонені.

  Прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення, здійснюються тільки через державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

  У разі неможливості прийняття та відправлення повітряних суден державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» літаки прийме державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» як резервне.

  Це рішення – вимушений захід з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. У разі необхідності задоволення державних потреб прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення, здійснюється за погодженням з відповідним міністерством.