• In English
 • З 12 листопада червоний рівень епідемічної небезпеки діятиме на території Черкаської області
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 листопада 2021 року о 14:18

  На території Черкаської області  з 00 год. 00 хв. 12 листопада встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 9 листопада.

  Як зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, в регіоні спостерігається перевищення ознак епідемічної небезпеки за двома ознаками. Зокрема, кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженими та підозрілими випадками COVID-19 протягом останніх семи днів на 100 тис. населення, який становить 63,8 – 63,9. А також коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19, який перевищує встановлені 20% і складає 26,5-26,6%.

  Таким чином, за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин 12 листопада 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Черкаської області.

  В регіоні застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.

  Голові ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів.

  З обмеженнями, які передбачає червоний рівень, можна ознайомитися на сайті МОЗ.

  За інформацією Мінрегіону, на сьогодні у червоній зоні перебувають місто Київ і Київська область, а також Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька й Чернігівська області.