• In English
 • ЮНІСЕФ надасть експертну підтримку Мінсоцполітики щодо подолання наслідків епідемії та розвитку програм захисту прав дітей
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 27 березня 2020 року о 10:07

  Міністр соціальної політики України Марина Лазебна та представники Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні у форматі відеоконференції обговорили шляхи співпраці з питань захисту прав дітей та подолання наслідків епідемії коронавірусу в Україні.

  Сторони домовилися, що фонд надасть комунікаційну та експертну підтримку міністерству у процесі подолання наслідків епідемії у контексті захисту прав дитини.

  "Якісна експертна аналітика, яку надає нам фонд ЮНІСЕФ та інші міжнародні організації, а також точні статистичні дані - це та основа, що необхідна для побудови соціальної політики з питань захисту прав дітей та моделювання майбутнього в тяжкі кризові часи," – сказала Марина Лазебна.

  Артур Айвазов, голова департаменту соціальної політики представництва Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні, повідомив, що найближчим часом буде надана аналітика щодо стану дитячої бідності в Україні, розроблена фондом спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Цей документ може стати аналітичним підґрунтям щодо подолання негативних наслідків епідемії в Україні і дозволить за 8-10 місяців після закінчення карантину перейти до етапу запровадження системних реформ у сфері захисту прав дитини.