• In English
 • Юлія Соколовська: Партнерство влади та бізнесу – запорука успішної України
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 29 листопада 2019 року о 17:20

  Партнерство органів державної влади, як на центральному, так і на місцевому рівні із бізнесом – це запорука успішної України.

  Про це Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська заявила на бізнес-форумі соціально відповідального бізнесу «Платформа розвитку Оболонського району 2020 «Разом» - громада/бізнес/влада».

  «Соціально відповідальний бізнес - це підвищення рівня зайнятості, в тому числі серед вразливих верств населення, зменшення безробіття та зниження соціальної напруги, покращення життя громад, дотримання сучасних стандартів безпеки праці та розвитку людини, постійний діалог із суспільством, участь у вирішенні найгостріших соціальних проблем, - підкреслила Міністр. – Саме тому Міністерство соціальної політки всіляко підтримує цю ініціативу і вже скоро буду готова розповісти про конкретні результати».

  За словами Юлії Соколовської, Мінсоцполітики запроваджує нову філософію у роботу відомства: «Ми переходимо на принципи дієвої соціальної політики, яка вирішує причини, а не тільки наслідки проблем», - наголосила Юлія Соколовська.

  На форумі представники владних структур та приватного бізнесу обговорили форми співпраці та поділилися історіями успіху соціально відповідальних підприємців, які безкорисно змінюють життя українців на краще.

  Важливо, що досвід реалізації проектів відбувався у форматі «з рук в руки». Серед іншого, учасники форуму презентували найкращі практики впровадження інноваційних проектів у школах, громадах, а також серед партнерів.