• In English
 • Юлія Лапутіна зустрілася з дітьми полеглих захисників України
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 30 серпня 2021 року о 16:21

  У День пам’яті захисників України Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна зустрілася з дітьми-сиротами загиблих і померлих захисників України.

  Очільниця Мінветеранів вручила їм сертифікати на придбання ноутбуків для навчання онлайн в умовах пандемії COVID-19. Таку ініціативу до 30-річчя Дня Незалежності України започаткував Президент Володимир Зеленський.

  «Президентом України було висловлено ініціативу придбати ноутбуки для дітей, які втратили батьків через АТО/ООС. Також хочу наголосити, що главою держави прийняте рішення, що вся політика стосовно наших захисників має бути дореалізована, – зазначила Юлія Лапутіна. – Єдине, що не може зробити ніхто – повернути вам ваших рідних. Але з пам’яттю про них ми рухаємося далі і маємо підтримувати родини загиблих захисників».

  Після вручення Юлія Лапутіна та представники Мінветеранів поспілкувалися з дітьми та їхніми опікунами, згадали про їхніх загиблих близьких та обговорили питання соціального захисту сімей полеглих захисників.

  Поміж іншого Міністр розповіла родинам про плани Мінветеранів щодо реалізації ветеранської політики та зміни підходів до вшанування пам’яті загиблих захисників.

  «Ми хочемо, аби українці завжди шанували та ніколи не забували тих, хто загинув у боях за незалежність та наше мирне життя», – наголосила Юлія Лапутіна.

  Зазначимо, що за президентською ініціативою до Дня Незалежності України через представників територіальних відділів Мінветеранів 22 дитини, чиї батьки загинули або померли унаслідок участі в АТО/ООС, отримали сертифікати на купівлю оргтехніки.