• In English
 • Юлія Лапутіна зустрілась з представниками Фонду міжнародної солідарності
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 21 вересня 2021 року о 18:28

  Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна провела робочу зустріч з керівником Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні Павлом Костом.

  Під час спілкування Юлія Лапутіна розповіла про ключові напрямки роботи Міністерства, зокрема сприяння ветеранському підприємництву, переходу з військової професії у цивільної та підтримку ветеранського спорту.

  «Сьогодні Міністерство глобально змінює та оновлює підходи до роботи з ветеранами. Взаємодія з захисниками не повинна обмежуватися лише пільгами та соціальною допомогою. Ми бачимо захисників адаптованими, активними громадянами, які розвивають власну справу та є лідерами у своїх громадах», –  наголосила Міністр.  

  Особливу увагу учасники зустрічі приділили питанню психологічної підтримки українських ветеранів, зокрема у регіонах та віддалених населених пунктах.  Юлія Лапутіна розповіла про роботу над зміною підходів у системі медичної та психологічної реабілітації захисників, а також належного інформування щодо такої реабілітації.

  Представники Фонду поділилися інформацією про свої проекти та напрацювання, таких як створення системи підтримки ветеранів АТО/ООС, сприяння у реформах системи цивільного захисту і сфери соціальних послуг.

  За підсумками зустрічі Міністр у справах ветеранів України та керівник Представництва Фонду міжнародної солідарності Павло Кост домовилися про подальшу співпрацю у питаннях психологічної допомоги захисникам і стимулювання ветеранського підприємництва.

  Очільниця Мінветеранів подякувала представникам Фонду, а також наголосила на важливості сприяння партнерів у реалізації державних програм з підтримки учасників бойових дій зі статусом внутрішньо-переміщених осіб, родин Героїв Небесної Сотні, підтримки проекту Кримського дому.

  Довідково

  Фонд міжнародної солідарності є фондом Держказначейства Республіки Польща, головним завданням якого є реалізація проектів співробітництва з розвитку. З 2011 року Фонд підтримує низку польських неурядових організацій, які надають підтримку в кризових ситуаціях та екстрених заходах в Україні.