• In English
 • Юлія Лапутіна відвідала Залу Пам’яті в Сумському краєзнавчому музеї
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 20 травня 2021 року о 18:33

  Сьогодні під час робочої поїздки на Сумщину Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна відвідала Сумський обласний краєзнавчий музей, де оглянула експозиції та зустрілася з представниками ветеранських організацій.

  Сумський краєзнавчий музей - найбільший у регіоні: містить понад 50 тисяч предметів в основному фонді. Один із залів присвячено подіям Революції Гідності та АТО.

  Тут представлені особисті речі українських захисників, оберіги, які діти передавали військовим, фронтова зброя та навіть елементи реактивних систем залпового вогню «Смерч» та «Ураган».

  У «Залі Пам’яті» музею Юлія Лапутіна вшанувала пам’ять полеглих українських героїв хвилиною мовчання. А ветерани-активісти передали у фонд музею новий артефакт – корпус протитанкового керованого ракетного комплексу 9К111 «Фагот».

  «Люди мають знати, через що довелося пройти нашим українським захисникам, щоб вберегти суверенітет та територіальну цілісність України. Ми пишаємось, шануємо та завжди пам’ятатимемо наших мужніх синів», - зазначила Юлія Лапутіна.

  Міністр також подякувала колективу музею за відтворення історії, любов до України, розуміння важливості збереження історичної правди та національної пам’яті та вручила подяки від Мінветеранів.

  «Це живий музей, який щодня створюється спільними зусиллями небайдужих людей, які серцем і душею вболівають за Україну», - сказала Юлія Лапутіна.