• In English
 • Юлія Лапутіна: Усі гілки державної влади мають об’єднати свої зусилля для сприяння розвитку ветеранського підприємництва
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 04 червня 2021 року о 14:26

  Усі гілки державної влади мають об’єднати свої зусилля для сприяння розвитку ветеранського підприємництва. Про це заявила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час прес-конференції, участь в якій взяли народні депутати України – члени міжфракційного об’єднання для захисту прав ветеранів та військових.

  Юлія Лапутіна зазначила, що будь-яке питання, що стосується ветерана - це питання національної безпеки країни. І наразі вже реалізовано багато ініціатив, які впевнено демонструють, що ветеран є активним громадянином та представником суспільства, який успішно розвиває власну справу, приносить користь своїй громаді, й тим самим підсилює стійкість нашої держави.

  «Тому ми, як представники усіх гілок державної влади, маємо об’єднати зусилля і спільно працювати задля розвитку ветеранського підприємництва. Так, створення власної справи – це дійсно велика відповідальність і навантаження. Ми маємо допомагати один одному, активно комунікувати між законодавчою та виконавчою владою, з громадянським суспільством і розвивати ветеранську політику. Наші захисники є найбільш активною частиною українського суспільства. В 2014 році вони стали на захист країни, точно так вони можуть і розвивати нашу економіку і стати прикладом для інших», - наголосила Юлія Лапутіна.

  Міністр подякувала присутнім народним депутатам – членам міжфракційного об’єднання за плідну співпрацю щодо ветеранських питань та закликала народних обранців сприяти Мінветеранів, зокрема, у формуванні бюджетної політики. Окремо Юлія Лапутіна нагадала й про одне з найважливіших питань - створення Українського Ветеранського Фонду.

  «Він стане тим механізмом, який під гарантії державного бюджету прозоро залучатиме донорську допомогу, в тому числі й міжнародну, та прозоро спрямовуватиме ці кошти на розвиток ветеранських ініціатив, тим самим на підтримку нашої національної стійкості», - підкреслила Юлія Лапутіна.