• In English
 • Юлія Лапутіна: У 2020 році в Україні працевлаштовано понад шість тисяч ветеранів
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 11 серпня 2021 року о 11:57

  За минулий рік в Україні за сприяння Міністерства у справах ветеранів було працевлаштовано 6100 ветеранів, понад 900 захисників України започаткували власну справу.

  Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна в одному з інтерв’ю.

  Вона наголосила, що створення робочих місць для ветеранів і підтримка бізнесу, заснованого ветеранами, є пріоритетом для Мінветеранів і влади в цілому.

  «Загалом за 2020 рік було працевлаштовано 6100 тисячі ветеранів, 900 - започаткували власну справу. Ми також плануємо створення онлайн-платформи розвитку ветеранського бізнесу, яку ми називаємо «OLX для ветеранів», щоб вони мали безкоштовний рекламний майданчик для себе, щодо своєї продукції, наявності робочих місць, пошуку бізнес-партнерів тощо», - наголосила Юлія Лапутіна.

  Очільниця Мінветеранів також розповіла про круглий стіл на тему української громадянської ідентичності, що відбувся нещодавно, куди через Zoom підключалися ветерани, які працюють по всій Україні в наукових установах або у вишах.

  «І я була приємно вражена тим, наскільки освічені наші ветерани, скільки серед них кандидатів і докторів наук, експертів тощо. Але суспільство наше про це не знає. Я хочу, щоб виш хотів взяти собі на роботу захисника України, щоб це було позитивним фактором при відборі кандидата», - підкреслила Юлія Лапутіна.