• In English
 • Юлія Лапутіна та директор Держслужби у справах ветеранів Грузії підписали Меморандум про взаєморозуміння
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 26 серпня 2021 року о 14:05

  Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна та директор Державної служби у справах ветеранів Грузії Коба Кобаладзе підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.

  Ним, зокрема, передбачені обмін між Україною та Грузією міжнародними та національними практиками з питань реінтеграції ветеранів, розробка пропозицій та рекомендацій щодо формування політик у сфері переходу ветеранів з військового до цивільного життя та їх соціального захисту, надання міжнародної технічної та експертної допомоги, розробка і реалізація спільних програм, проектів і заходів.

  Під час зустрічі Юлія Лапутіна та Коба Кобаладзе обговорили проблеми українських ветеранів та шляхи їх вирішення, питання медичної та психологічної допомоги, забезпечення житлом захисників України.

  Крім цього, Юлія Лапутіна презентувала грузинській делегації ініціативи Мінветеранів. Зокрема, проект багатофункціонального реабілітаційного центру для учасників АТО/ООС, створення Національного військового меморіального кладовища та вшанування пам’яті загиблих Героїв.

  Окремо Міністр у справах ветеранів наголосила, що серед українських захисників багато тих, хто після повернення з війни розпочав власний успішний бізнес. Особливо яскраво це продемонстрував Всеукраїнський фестиваль «Пульс Гідності», який 24 серпня провело Мінветеранів спільно з партнерами.

  Своєю чергою Коба Кобаладзе висловив задоволення військовим парадом, який відбувся у Києві та був присвячений 30-й річниці Незалежності України, та поділився враженнями від Маршу Захисників та Всеукраїнського фестивалю «Пульс Гідності».

  Наостанок він запросив представників Мінветеранів ознайомитися з роботою Держслужби у справах ветеранів Грузії.

  «Дуже важливою є консолідація зусиль у процесі розробки і реалізації проектів з реінтеграції ветеранів. Ми вдячні нашим грузинським партнерам за підтримку та сподіваємося на плідну співпрацю у сфері захисту ветеранів, членів їхніх сімей та родин полеглих Захисників», – наголосила Юлія Лапутіна.