• In English
 • Юлія Лапутіна: Порядок денний ветеранської політики має бути проактивним
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 26 липня 2021 року о 16:32

  Долучитися до формування кадрової політики у регіонах закликала Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна учасників чергового засідання Громадської ради при Міністерстві.

  «Ми повертаємо ветеранську політику в порядок денний регіональних чиновників, долаючи бюрократичну інерцію», – наголосила Юлія Лапутіна.

  На її думку, попри те, що питання соціального захисту та активного повернення ветеранів до мирного життя є пріоритетними у керівництва держави та центральних органів виконавчої влади, на рівні місцевої бюрократії визначальними на практиці залишаються старі стереотипи «соцзабезів».

  «Тому ветерани мають потужно і предметно долучатися до ухвалення рішень у громадах, бути активним ядром органів місцевої влади, бути лідерами у протидії корупції та байдужості чиновників», – підкреслила очільниця Мінветеранів.

  Звертаючись до членів Громадської ради, вона нагадала, що очікує від них оперативних повідомлень щодо ефективності роботи територіальних органів Міністерства і запросила ветеранів брати участь у конкурсах на посади державної служби у цих структурах.

  На засіданні Громадської ради також обговорювалися питання житла та медичних програм для захисників України, забезпечення безоплатного проїзду ветеранів та інших категорій громадян шляхом впровадження автоматизованих систем обліку в громадському транспорті.