• In English
 • Юлія Лапутіна обговорила безпекову ситуацію на Луганщині з Сергієм Гайдаєм
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 23 травня 2022 року о 08:45

  Під час робочої поїздки на схід України Міністр у справах ветеранів, член Ради національної безпеки і оборони Юлія Лапутіна зустрілася з керівником Луганської обласної військової адміністрації Сергієм Гайдаєм.

  Він розповів про оборону Луганщини, яку героїчно тримають підрозділи Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та інші військові підрозділи, а також поінформував про безпекову ситуацію у регіоні, яка залишається вкрай складною.

  Юлія Лапутіна передала Сергію Гайдаю глобальні супутникові системи Starlink і коптери, які будуть використовуватися для цивільних потреб області.

  "Ми бачимо, що ситуація у Луганській і Донецькій областях є дуже складною. Однак ми віримо у наших Захисників і Захисниць, які надзусиллями здобувають перемогу України, всіляко підтримуємо вас, і впевнені – ми вистоїмо", – сказала Юлія Лапутіна.

  Нагадаємо, Міністр у справах ветеранів України відвідала Донецьку область. Юлія Лапутіна зустрілася з керівником Донецької обласної військової адміністрації Павлом Кириленком. Він розповів про безпекову ситуацію у регіоні, який щоденно потерпає від обстрілів російських окупантів. Також було обговорено подальшу співпрацю, зокрема у зміцненні обороноздатності області.