• In English
 • Юлія Лапутіна: Мінветеранів сприятиме тому, щоб ветерани продовжували бути активними захисниками України
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 21 травня 2021 року о 16:22

  Мінветеранів сприятиме тому, щоб ветерани продовжували бути активними захисниками України. Про це заявила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час зустрічі з військовозобов'язаними та резервістами 117 бригади територіальної оборони, що відбулася в рамках робочої поїздки до Сумської області.

  Вона зазначила, що наразі до груп територіальної оборони України долучаються багато ветеранів-добровольців, які у 2014 році на початку російської збройної агресії першими стали на захист нашої держави та отримали бойовий досвід.

  «Зі свого боку Мінветеранів активно сприятиме тому, щоб ветерани продовжували бути активними захисниками України, бо вони мають неймовірний бойовий досвід, бойовий дух, віру в Україну та врешті-решт бажання жити в сильній країні, не боятися ворога і перемагати», - наголосила Юлія Лапутіна.

  За словами Міністра, це - не просто ветерани, які перейшли з військової служби у цивільне життя. Вони - учасники бойових дій, які можуть продовжувати розвивати наші громади, посилювати їх стійкість, а у разі загрози - навчити інших, й самим стати на захист України.

  «Мінветеранів буде всіляко підтримувати вишколи українських захисників і не тільки як військовий елемент, а як складову національно-патріотичного виховання. Лише патріотично налаштовані та мотивовані люди можуть швидко навчитися військовій справі та стати на захист України», - підкреслила Юлія Лапутіна.

  У свою чергу голова Сумської ОДА Василь Хома наголосив, що Сумщина - прикордонна область, яка має бути готова, в будь-яку хвилину відбити напад противника. 

  «Сьогодні відбулися практичні заняття з відпрацювання захисту і контролю кордону, роботі на блок-постах підрозділів територіальної оборони, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами, а також незаконними діями біля держбудівель. Це дуже важливі навчання. Тому що Сумщина – прикордонна область, і ми маємо бути готовими відбити будь-який напад противника», – зазначив очільник Сумської області.