• In English
 • Юлія Лапутіна: Кожна успішна ветеранська підприємницька ініціатива зміцнює стійкість громад і держави
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 26 березня 2021 року о 19:08

  Під час робочої поїздки у м. Дніпро Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна відвідала медичний реабілітаційний центр «Stay healthy», який понад чотири роки спеціалізується на лікуванні та реабілітації учасників бойових дій.

  Особливість цього медзакладу в тому, що він є прикладом успішного ветеранського бізнесу. Центр заснований ветераном АТО з інвалідністю Сергієм Куршаковим, який у 2014 році брав участь в боях на Сході України та нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

  На війні Сергій Куршаков отримав багаточисленні осколкові поранення, довго лікувався, у тому числі за кордоном. Після повернення в Україну відкрив медичний центр допомоги українським бійцям «Допоможи собі сам», який фінансував власними коштами більше чотирьох років.

  Наразі реабілітаційний центр має вже три амбулаторії в місті Дніпрі, де працюють сімейні лікарі та низка профільних спеціалістів, - розповів Сергій Куршаков під час ознайомлення Юлії Лапутіної з роботою та медичною базою медзакладу.

  У свою чергу Міністр зазначила, що Мінветеранів працює над тим, щоб поліпшити умови започаткування та ведення ветеранського бізнесу – зокрема, визначити його на законодавчому рівні як окремий вид діяльності, а також законодавчо врегулювати поняття підприємницької ініціативи ветеранів.

  «Держава має активно сприяти тому, щоб наші воїни, які повернулися до цивільного життя, стали активними членами суспільства, його локомотивом, могли б заснувати власну справу, були працевлаштовані й сприяли розвитку економіки та національної стійкості. Адже ветерани – люди, які першими пішли захищати Україну, - це люди слова і конкретних справ. Тому ми робимо все, щоб зробити ветеранський бізнес окремою категорією бізнесу, щоб якомога більше українських захисників змогли успішно займатися власною справою», - наголосила Юлія Лапутіна.