• In English
 • Юлія Лапутіна анонсувала проведення до 30-річчя Незалежності України ветеранського форуму
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 19 липня 2021 року о 13:31

  22 серпня 2021 року у Києві відбудеться IV Міжнародний волонтерський та ветеранський форум, присвячений 30-річчю Незалежності нашої держави.

  Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час зустрічі Veteran Public Talk з ветеранською спільнотою, що відбулася у київському ветеранському просторі Veteran Hub.

  Цьогоріч захід проходитиме в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30», ініційованого Президентом України.

  «До 30-річчя Незалежності України Мінветеранів разом з МБФ «Повернись живим» організовує великий ветеранський форум. 22 серпня київський МКЦ «Парковий» стане відкритим майданчиком для обговорення актуальних питань для захисників України і їхніх родин, формування політик та стратегування», – зазначила очільниця Мінветеранів.

  Планується, що захід відбудеться за участі Президента України, Уряду, ветеранів АТО-ООС, волонтерів, капеланів, представників дипломатичних місій в Україні, ветеранських структур країн-партнерів, народних депутатів, діячів культури і мистецтва, представників громадського сектору, лідерів думок.

  Під час форуму учасники обговорять низку актуальних питань, зокрема – докорінну зміну державної ветеранської політики, розвиток та держпідтримку ветеранського підприємництва та стартапів, особливості переходу захисників з військової кар’єри до цивільного життя, створення й розвиток ветеранських просторів, питання медичного забезпечення та фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їхніх сімей тощо.