• In English
 • Юлія Лапутіна: 64 ветерани зі складними пораненнями пройдуть спеціальну реабілітацію
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 08 вересня 2021 року о 10:08

  Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна зустрілася із захисниками та у межах президентської ініціативи вручила їм сертифікати на проходження реабілітації.

  «До 30-ї річниці Незалежності України Президент України запровадив ініціативу щодо вручення захисникам, які мають особливо складні поранення та потребують спеціалізованого лікування в оздоровчих закладах, сертифікатів на проходження реабілітації в Україні», – зазначила Юлія Лапутіна.

  Загалом сертифікати було вручено 64 учасникам бойових дій зі всієї України. 7 вересня їх отримали 13 ветеранів з Києва. Вони пройдуть реабілітацію у санаторіях «Сузір’я», «Кришталеве джерело», «Синяк», «Квітка полонини».

  Під час зустрічі Юлія Лапутіна поінформувала представників ветеранської спільноти про зміну підходів Мінветеранів до формування образу захисників, обговорила питання психологічної реабілітації, житлового, медичного забезпечення учасників бойових дій та членів їхніх родин.

  «Хочу зазначити, що на рівні вищого керівництва держави неодноразово наголошувалося на тому, що ветеранська політика є зараз пріоритетною. Мінветеранів зі свого боку працює над зміною ветеранської політики у бік індивідуального підходу до кожного захисника та захисниці. Наша команда і надалі працюватиме над розширенням можливостей для відновлення здоров’я учасників бойових дій та підвищення якості реабілітаційної допомоги для них», – наголосила Юлія Лапутіна.

  Зазначимо, що з 2015 року 23 тисячі ветеранів отримали послуги із психологічної реабілітації. Впродовж кількох років до початку карантинних обмежень Мінсоцполітики та Мінветеранів реалізовувалися проекти фізичної реабілітації наших поранених воїнів у США, Грузії, в Республіці Болгарії та інших країнах.