Юлія Свириденко: росія має відповісти за кожне втрачене життя українців
Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко разом із Президентом України Володимиром Зеленським та Міністром внутрішніх справ Ігорем Клименком вшанувала памʼять загиблих унаслідок російського удару по житловому будинку в Дарницькому районі Києва.
Унаслідок атаки загинули 24 людини, серед них — троє дітей. Постраждали 48 людей, зокрема двоє дітей. Ще 30 людей вдалося врятувати.
Пошуково-рятувальна операція тривала понад 28 годин. На місці працювали більше 200 рятувальників ДСНС, спецзагін «ДЕЛЬТА» та шість кінологічних розрахунків. До ліквідації наслідків удару також були залучені співробітники Національної поліції, Державної міграційної служби, Товариства Червоного Хреста України, Медицини катастроф, комунальних підприємств столиці, ДТЕК та Київської аварійно-рятувальної служби.
«Дякую всім рятувальникам і службам за швидку координацію та самовіддану роботу з порятунку людей. росія має відповісти за кожне втрачене життя, забране обстрілами наших житлових кварталів і мирних міст», — наголосила Юлія Свириденко.