• In English
 • Юлія Лапутіна: Завдяки Мінветеранів ще 247 ветеранів та членів їх сімей отримають власне житло
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 29 грудня 2023 року о 10:20

  Наприкінці 2023 року Мінветеранів вдалось додатково задовольнити критичні потреби в житлі ще 247 ветеранів та членів їх сімей. Це стало можливим завдяки перерозподілу видатків, передбачених Мінветеранів. Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

  “Завдяки плідній співпраці Мінветеранів з Мінфіном та Урядом у максимально короткий строк забезпечено виплату коштів на придбання житла для ще 247 одержувачів з числа ветеранів війни і членів їх сімей. Це додатково до тих 5,5 млрд грн субвенцій, що ми вже спрямували у поточному році. Загалом у 2023 році забезпечено виплату більше ніж 2 600 особам на поточні рахунки, з них 800 осіб вже придбали житло”, – поінформувала Юлія Лапутіна.

  Відтак, за чотирма програмами Мінветеранів компенсацію за житло передбачено:

  - особам з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок АТО/ООС/заходи оборони та членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць;

  - внутрішньо переміщеним особам з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю ІІІ групи внаслідок АТО/ООС до 01.06.2018;

  - особам з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав та членам сімей загиблих;

  - особам з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок участі в Революції Гідності та членам сімей загиблих.

  Нагадаємо, в Державному бюджеті на 2024 рік на забезпечення житлом ветеранів війни, членів родин загиблих Захисників і Захисниць закладено майже 5,75 мільярда гривень.

  Фахівці Мінветеранів розробили детальну інфографіку порядку компенсації на придбання житла. У ній докладно розписано: хто має право на отримання компенсації, куди звертатися, які документи слід підготувати. Детальніше – тут: https://is.gd/94SAbV.