• In English
 • Юлія Лапутіна у Миколаєві вручила подяки волонтерам і передала дрони та авто захисникам
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 05 грудня 2022 року о 21:43

  У Міжнародний день волонтера Міністр у справах ветеранів України, член Ради національної безпеки та оборони Юлія Лапутіна відвідала з робочою поїздкою Миколаїв.

  Міністр передала волонтерам Миколаєва почесні нагрудні знаки Головнокомандувача ЗСУ “За сприяння війську”. А також вручила дрони військовослужбовцям 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського і 17-ї окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка та автомобіль 46-й окремій десантно-штурмовій бригаді.

  “Я пишаюся, що є українкою і живу в країні, де кожна людина є Захисником та Захисницею, – сказала Юлія Лапутіна. – Від самого початку повномасштабного вторгнення всі громадяни в містах та селах піднялися і почали робити все для нашої перемоги”.

  Очільниця Мінветеранів поспілкувалася з волонтерами і військовими, розповіла їм про розвиток державної ветеранської політики та програми соціальних гарантій для Захисників, Захисниць і членів їхніх родин. “Я хочу запевнити, що ветеранська політика була і є пріоритетом держави. Наразі Мінветеранів працює над створенням системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя. Ми маємо надати нашим Захисникам і Захисницям перелік інструментів для інтеграції до цивільного життя. Це, зокрема, освіта, скринінг фізичного та ментального здоров’я, соціальні гарантії. І вже сьогодні ми працюємо над цим", – наголосила Юлія Лапутіна.

  Крім цього, Міністр у справах ветеранів України зустрілася з очільником Миколаївської ОВА Віталієм Кімом та обговорила спільну роботу щодо підтримки ветеранів та ветеранок в області.

  Віталій Кім зазначив, що наразі після деокупації майже всієї Миколаївської області відкриваються нові можливості і час для розвитку ветеранської політики.

  “Я запрошую волонтерів до роботи за напрямками реабілітації, розвитку і підтримки бізнесу, створенню робочих місць для ветеранів. Це велика ділянка роботи, і ми тісно співпрацюватимемо по цих питаннях з Мінветеранів”, – наголосив очільник Миколаївської ОВА.