• In English
 • Юлія Лапутіна обговорила з родинами загиблих Захисників і Захисниць нагальні питання реалізації ветеранської політики та закликала до співпраці
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 22 грудня 2023 року о 16:33

  Спільна онлайн-зустріч керівництва та профільних фахівців Міністерства у справах ветеранів України з членами родин полеглих українських воїнів Бориспільської громади відбулась як продовження взаємодії сторін за підсумками робочої поїздки Міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної до Борисполя на початку грудня.

  Також до наради долучилися й представники Ради родин загиблих при Мінветеранів.

  Питання медичного лікування, психічної реабілітації, надання статусів, вирішення законодавчих прогалин, які не враховують реалій сьогодення – на цьому та іншому акцентовано увагу під час онлайн-зустрічі.

  Рідні полеглих Захисників і Захисниць України мали змогу поставити свої найболючіші питання особисто як до очільниці Мінветеранів, так і до керівників та фахівців профільних структурних підрозділів. На переважну більшість запитань надано вичерпні відповіді в ході зустрічі, деякі проблемні моменти будуть спрямовані на вивчення до дотичних міністерств і відомств.

  Юлія Лапутіна наголосила, що держава має приділяти родинам полеглих воїнів особливу увагу та захист. І в цьому неабияка роль в реалізації нової державної ветеранської політики відведена саме місцевим владам і громадам.

  “Своєю чергою Мінветеранів завжди відкрито до активної співпраці з родинами для вирішення нагальних питань. Наразі ми пробиваємо нові рішення для того, щоб якомога більше ветеранських сервісів і послуг стали доступними у громадах. І нам дуже потрібна плідна комунікація саме з вами, як отримувачами цих послуг в різних регіонах держави. І далі втілювати напрацювання вже на рівні Парламенту та Уряду. Тому запрошуємо вас до співпраці”, – звернулася Міністр до учасників зустрічі.