• In English
  • Євросоюз відзначає прогрес реформ в Україні та вітає економічне зміцнення, - Федеріка Могеріні на зустрічі з Володимиром Гройсманом
    Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 грудня 2017 року о 14:35

    Європейський Союз відзначає прогрес реформ в Україні і, як наслідок, зміцнення економіки. Про це сказала Верховний представник ЄС у закордонних справах та політиці безпеки Федеріка Могеріні під час зустрічі з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Глава Уряду знаходиться у Брюсселі з коротким робочим візитом.

    "Ми спостерігаємо, що в Україні став сильніший Уряд, сильніше державне управління і як результат - сильніша економіка, - сказала Федеріка Могеріні. - Ми відзначаємо макрофінансову стабілізацію, реформування банківського сектору, зміни в пенсійній системі. Ми вітаємо ухвалення бюджету і вважаємо доцільним продовжувати темп реформ".

    У цьому контексті сторони домовилися  акцентувати  увагу на продовженні перетворень в енергетичній сфері, зокрема реформуванні НАК " Нафтогаз України", у фіскальній системі, управлінні держактивами.