• In English
 • Європейська зелена угода є частиною реформ і зростання України, – Дмитро Кулеба
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 29 січня 2020 року о 08:55

  Україна має стати невід’ємною частиною Європейської зеленої угоди не лише аби спільно з ЄС боротися із наслідками змін клімату, але й у рамках стратегії економічного розвитку, задля підвищення безпеки та створення нових можливостей для українського бізнесу, переконаний Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба.

  Про це він заявив за підсумками Шостого засідання Ради асоціації Україна-ЄС під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука 28 січня у Брюсселі.

  “Європейська зелена угода - це не гасло, а стратегія економічного зростання. Україна буде робити дві речі: ставати учасницею зусиль ЄС з реалізації їхньої угоди і отримувати підтримку ЄС у реалізації наших планів зеленого переходу”, – заявив Віце-прем’єр-міністр.

  Дмитро Кулеба зауважив, що у спільній заяві за підсумками Ради асоціації Україна та ЄС погодилися надалі співпрацювати щодо декарбонізації та захисту навколишнього середовища, і в тексті документу ці зусилля визнані як частина Європейської зеленої угоди.

  “Це буде корисно для нашої економіки та енергетичної безпеки, це будуть нові можливості для нашого бізнесу”, – наголосив він.

  Віце-прем’єр-міністр нагадав, що Європейська зелена угода – це не просто екологічна ініціатива Європейської комісії, а фундаментальний підхід, який визначатиме магістральний напрям реформ Європейського Союзу на найближчі десятиріччя. На його думку, Україні важливо вже з перших кроків синхронізуватися з ЄС у розробці та втіленні цієї амбітної угоди, що позитивно вплине і на глибину та швидкість стратегічного курсу.

  Європейська зелена угода є частиною реформ і зростання України, – Дмитро Кулеба Європейська зелена угода є частиною реформ і зростання України, – Дмитро Кулеба