• In English
 • Єврокомісар з питань освіти, культури, молоді, спорту привітав Україну з приєднанням до ініціативи Євросоюзу під назвою "Європейський тиждень спорту"
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 24 вересня 2018 року о 11:03

  Єврокомісар з питань освіти, культури, молоді, спорту Тібор Наврачич привітав Україну з приєднанням до ініціативи Європейського Союзу під назвою "Європейський тиждень спорту".

  "Я дуже радий вітати Україну у якості учасниці ініціативи "Європейський тиждень спорту". Популяризація фізичної активності та здорового способу життя залишається одним із головних пріоритетів ЄС у сфері спорту. Сьогодні це більш важливо, ніж будь-коли, оскільки рівень сидячого способу життя та фізичної пасивності останніми роками збільшився скрізь. Ось чому чотири роки тому я започаткував ініціативу "Європейський тиждень спорту" з метою заохочення громадян Європи більше займатися спортом та бути активними протягом усього року незалежно від віку, підготовки або спортивного рівня", - йдеться у привітанні Єврокомісара.

  За його словами, протягом останніх трьох років ініціатива надзвичайно зросла. Наприклад, 16 мільйонів осіб взяли участь у  37 000 заходах по всій Європі у 2017 році. Він  впевнений, що цьогорічне четверте відзначення "Європейського тижня спорту", що відбуватиметься з 23 по 30 вересня, буде навіть більш успішним та залучить до участі більше партнерських організацій та країн.

  "Спираючись на успіх ініціативи в ЄС, я радий поширити "Європейський тиждень спорту" і на наших партнерів у регіонах Західних Балкан та Східного партнерства. Я також дуже задоволений отриманими позитивними відгуками та їхньою майбутньою участю, тому що це буде можливістю для подальшого зміцнення і поглиблення співробітництва з нашими партнерами.

  Головна мета "Європейського тижня спорту" – це продемонструвати людям, як приємно бути фізично активним, та надати їм нові можливості більше займатись спортом. Ваша підтримка ініціативи, так само як і ваше особисте долучення, безумовно, зробить внесок у те, щоб "Європейський тиждень спорту" був успішним і в Україні також", - відзначив Тібор Наврачич.

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зазначив, що він разом із командою Міністерства усіляко сприяє проведенню "Європейського тижня спорту" в нашій країні: "Ми розширили формат цієї ініціативи фактично на весь вересень. Це й святкування Дня фізичної культури та спорту під європейським гаслом #beactive, шаховий турнір на НСК "Олімпійський" та інші заходи. Для нас активна участь у цій ініціативі є чудовою нагодою наголосити на європейських прагненнях України. Щиро дякую Європейській Комісії, Єврокомісару Тібору Наврачичу за співпрацю та запрошення долучитися до Європейського тижня спорту".