• In English
 • єВідновлення: ще 78 заявникам буде виплачено грошову допомогу

  Загальна сума коштів, яку отримають 78 заявників становить понад 6,3 мільйона гривень. Ці гроші передбачені для дрібного ремонту власного житла.

  Раніше допомогу вже отримали 8 заявників на суму понад 847 тисяч гривень.

  Від 10 травня, з моменту запуску програми єВідновлення, подано 20 308 заяв. Найбільше надійшло з Харківської (7 238), Київської (4 924), Миколаївської (1 555), Херсонської (1 477) та Донецької (1 275) областей.

  Найбільше заяв громадяни подали на допомогу у відновленні квартири (53,6%) та приватного будинку (45,9%).

  Наголошуємо, що старт виплат можливий тільки після створення комісій у громадах та оперативного розгляду заяв. Загалом, станом на 16 червня, в Україні вже працюють 482 комісії.

  Закликаємо органи місцевого самоврядування, зокрема Харківської, Ірпінської, Миколаївської, та Чернігівської громад, в яких темпи розгляду заяв на отримання грошової допомоги для відновлення житла – найнижчі, пришвидшити їх опрацювання. Від цього залежить можливість власників у найкоротші терміни отримати допомогу для відновлення житла до осінньо-зимових холодів.

  Більше про єВідновлення можна дізнатися на сайті програми.

  Також додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши на спеціальну урядову гарячу лінію 1545 (кнопка 2) або чат-боти Урядового контактного центру за посиланням:

  Telegram – https://t.me/GovernmentContactCenter_bot

  Facebook – https://www.facebook.com/kontactcentre/

  «Урядовий контакт центр» у Viber.

  Окрім цього, допомогти може команда підтримки Дія, для цього треба надіслати повідомлення на сторінках Дії в Facebook, Telegram та Viber.