• In English
 • Євгеній Єнін: МВС роблять усе можливе для повернення громадян додому
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 25 травня 2022 року о 11:45

  МВС роблять усе можливе для повернення громадян додому. Про це повідомив перший заступник Міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін.
  «Підрозділи Міністерства внутрішніх справ роблять усе можливе, щоби повернення громадян додому було якомога безпечнішим. Завдяки спільній і злагодженій роботі піротехніки ДСНС, Нацполіції та Нацгвардії в Київській області знешкодили приблизно 120 тисяч вибухонебезпечних предметів. Наразі убезпечені всі основні транспортні автошляхи, а також територію навколо об’єктів критичної інфраструктури», — сказав він.
  Євгеній Єнін зазначив, що подальшими пріоритетами залишається розмінування територій у Сумській, Чернігівській, Харківський та інших областях, які зазнали ударів ворога.
  Перший заступник Міністра закликав громадян залишатися пильними та не відвідувати лісосмуг та не пересуватися не перевіреними спеціальними службами територіями.
  «Майже кожного дня ми фіксуємо підриви на боєприпасах, чи то сільськогосподарської техніки, чи то травм зазнають громадяни, які відвідують лісові смуги. Вчергове хочу звернути увагу на те, щоби люди утрималися від відвідин територій, які були під тимчасовою окупацією російських військ», — резюмував перший заступник Міністра.