• In English
 • ЄБРР і надалі співпрацюватиме з Україною незалежно від парламентської кампанії, – Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 03 липня 2019 року о 09:52

  ЄБРР і надалі співпрацюватиме з Україною незалежно від парламентської кампанії. Про це написав у своєму Твіттері Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами зустрічі з Віце-президентом Європейського банку реконструкції та розвитку П’єром Хейлброном та Керуючим директором у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

  «Однозначно – продовження співпраці з Україною незалежно від парламентської кампанії в Україні, формування нового складу Єврокомісіі, формування нового Уряду в Україні.

  Плануємо безліч нових проектів у муніципальному секторі, фінансування проектів у приватному секторі, підтримка проектів зі зменшення обсягів споживання енергії», – написав він.

  Нагадаємо, 2-4 липня у канадському Торонто  проходить Третя Міжнародна Ukraine Reform Conference. Геннадій Зубко презентує на конференції результати реформ децентралізації та енергоефективності. Також у рамках конференції заплановані панельні дискусії міністрів, експертні обговорення прогресу українських реформ, двосторонні зустрічі.