• In English
 • Якісна дошкільна освіта є пріоритетним напрямом у діяльності МОН, – Сергій Шкарлет 
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 15 липня 2021 року о 15:05

  Сьогодні, 15 липня, під час робочої поїздки на Донеччину Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав Комунальний дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок № 32 «Дивосвіт» Маріупольської міської ради Донецької області». Очільник МОН зустрівся з керівництвом закладу та ознайомився з першими результатами реконструкції садка в межах програми Президента України «Велике будівництво».

  «Якісна дошкільна освіта є пріоритетним напрямом у діяльності МОН. Наразі триває розроблення нової редакції Закону «Про дошкільну освіту», згідно з яким відбудеться й впровадження академічної та фінансової свободи закладів дошкільної освіти, а також нової моделі фінансування дошкільної освіти. Важливим є застосування цих механізмів на місцевому рівні. Тому сьогодні всі наші зусилля спрямовані на активну розбудову дошкілля», – зазначив Сергій Шкарлет.

  За рахунок коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам у межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України в маріупольському закладі дошкільної освіти триває реалізація проекту вартістю 66 млн 315 тис. грн.

  Наразі будівельна готовність дитсадка становить 72%:

  • завершено демонтажні роботи;
  • замінено покрівлю та віконні блоки;
  • улаштовано цементну стяжку під підлогу;
  • посилено стіни будівлі;
  • тривають оздоблювальні та електромонтажні роботи;
  • замінено системи водопостачання та водовідведення, опалення.

  Крім того, завершується встановлення пожежної сигналізації. Тривають роботи з благоустрою прилеглої території.

  Також планується оснащення закладу після ремонту обладнанням для харчоблоку, сучасними меблями, ігровим обладнанням та дидактичними матеріалами на суму 2 млн 750 тис. грн.

  Станом на 12 липня 2021 року вже використано 10 млн 887 тис. 61 грн, у тому числі коштів Європейського інвестиційного банку, обласного та міського бюджетів.

  Орієнтовний термін завершення будівельних робіт – до 30 жовтня цього року.

  Нагадаємо, раніше Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №26 м. Маріуполь.