• In English
 • Як вести бізнес он-лайн та які зміни відбуваються сьогодні, - читайте на Урядовому порталі
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 березня 2019 року о 20:20

  Як отримати максимальне охоплення аудиторії, не витративши майже ні копійки на промо, знає керівник сектору комунікацій Офісу ефективного регулювання (BRDO) Тетяна Коврига, яка поділилася своїм досвідом сьогодні в рамках урядової комунікаційної платформи «Єдиний голос».

  «Ефективна комунікація – це конкретна ціль, задача під конкретний проект; це чітке розуміння: для кого ви це робите і чому ви це робите; це вміння казати «ні»; це розуміння, що всім сподобатися неможливо», - зазначила Тетяна Коврига.

  Вона назвала основні складові ефективних комунікацій, серед яких:

  • Робити ставку на унікальність, а не на хайп;
  • Реформувати свій власний стиль;
  • Продавати емоції;
  • Швидко реагувати на зовнішні події;
  • Використовувати цитати спікерів;
  • Вірити в команду.

  Тетяна Коврига наголосила, що робота Офісу ефективного регулювання у співпраці з центральними органами виконавчої влади та бізнес-асоціаціями спрямована на покращення ведення бізнесу в Україні з фокусом на розвиток малого та середнього бізнесу і впровадження кращих практик регулювання.

  На останньому засіданні Уряду ухвалено низку рішень з дерегуляції, зокрема, що стосуються послуг он-лайн. Все про ведення підприємництва за допомогою електронних послуг можна дізнатися у відповідному розділі на сайті Урядового порталу.

  Під час зустрічі було також презентовано оновлений тематичний розділ про Реформи на Урядовому порталі. За словами фахівця з комунікацій Офісу реформ Ярослава Кутового, такі оновлення плануються щоквартально, щоб «кожна сторінка реформ мала актуальний контекст», з цією метою буде регламентована робота з фахівцями міністерств, відповідальних за реформи.

  Окрім того, керівник комунікаційної команди Офісу реформ Катерина Співакова анонсувала план підготовки до Ukraine Reform Conference, яка цього року відбудеться у Торонто, на тему незворотності українських реформ.

  Як вести бізнес он-лайн та які зміни відбуваються сьогодні, - читайте на Урядовому порталі Як вести бізнес он-лайн та які зміни відбуваються сьогодні, - читайте на Урядовому порталі Як вести бізнес он-лайн та які зміни відбуваються сьогодні, - читайте на Урядовому порталі Як вести бізнес он-лайн та які зміни відбуваються сьогодні, - читайте на Урядовому порталі Як вести бізнес он-лайн та які зміни відбуваються сьогодні, - читайте на Урядовому порталі Як вести бізнес он-лайн та які зміни відбуваються сьогодні, - читайте на Урядовому порталі Як вести бізнес он-лайн та які зміни відбуваються сьогодні, - читайте на Урядовому порталі