• In English
 • Як створювати проекти у громадах: новий освітній серіал від Дія.Освіта
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 12 лютого 2024 року о 16:51


  Уточнено

  Активна цифровізація громад — один з пріоритетів Мінцифри. Без цього неможливий швидкий розвиток економіки та інфраструктури регіонів. Крім того, цифровізація дає змогу швидко реагувати на виклики повномасштабної війни. Тому важливо допомогти громадам створювати цифрові проекти.

  Мінцифри спільно з Українською академією лідерства, EasyBusiness та Центром економічного відновлення презентували освітній серіал «Як створювати проекти у громадах». Він складається з 13 серій та має покроковий алгоритм дій, який допоможе активній молоді змінювати громади по всій Україні. Серіал вже доступний на Дія.Освіта.

  «Цифрова трансформація регіонів — одна з пріоритетних цілей Мінцифри. Команди CDTO — заступників із цифровізації — реалізували понад 200 проектів у регіонах, з них 30 — це корисні сервіси для громад, як-от е-кабінет ветерана, е-черга в ЦНАПАх, чатботи для пошуку роботи, інструменти е-демократії. Новий освітній серіал дасть змогу залучити більше лідерів на місцях та масштабувати кількість ефективних проектів на рівні громад», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

  Кожна із серій описує окремий крок до реалізації змін — від теоретичних знань до практичних порад з основ проектного менеджменту. Під час перегляду глядачі отримають практичні поради та шаблони — від виявлення ключових проблем та потреб до пошуку оптимальних рішень, ефективного планування й управління ресурсами. А також дізнаються:

  • як виявити потреби людей навколо та знайти оптимальне рішення;
  • як шукати ресурси та фінанси для проекту;
  • як ефективно спланувати, реалізувати й завершити проект;
  • як використати здобуті знання на практиці.

  Переглядайте освітній серіал за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/how-to-create-projects-in-communities

  Після проходження курсу зможете отримати сертифікат.

  Детальніше – на сайті Мінцифри