• In English
 • Взаємодія між парламентарями та представниками оборонного відомства – запорука успішної законотворчої діяльності, – Степан Полторак
  Міністерство оборони України, опубліковано 31 січня 2018 року о 14:41

  Сьогодні, 31 січня, на базі Європейського центру досліджень з питань безпеки імені Джорджа Маршалла (Федеративна республіка Німеччина) відбулась Сесія щодо оборонної реформи в Україні та забезпечення цивільно-демократичного контролю над оборонним відомством, у якій взяв участь Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, народні депутати України та представники Уряду.

  У ході дискусії учасники обговорили ідею удосконалення, покращення взаємодії в питаннях оборонного характеру між парламентарями та представниками оборонного відомства країни шляхом проведення семінарів на базі Національного університету оборони.

  «Якісна узгоджена взаємодія між законодавцями – нашими парламентарями та відповідальними представниками оборонного відомства – запорука успішної законотворчої діяльності», – сказав Міністр оборони.

  Також він відзначив, що такі заходи, як зазначений семінар, позитивно впливають на налагодження взаємодії.

  «Я готовий до нових форм і методів роботи та візьму на контроль заплановану практику виконання проведення систематичних зустрічей-семінарів на базі Національного університету оборони імені Черняховського. У спілкуванні ми маємо поєднати нові форми роботи та старі практики. Це дасть позитивні результати у спільній діяльності», – підкреслив очільник оборонного відомства.

  Він підтримав ідею розширення таких заходів та залучення до цього процесу не лише парламентарів, а й керівництва обласних державний адміністрацій, міністерств, інших відповідальних осіб.

  «Ми всі хочемо зробити добру справу для України, а шляхи та методи вдосконалення співпраці обов’язково знайдемо», – наголосив Степан Полторак.