• In English
 • В’ячеслав Кириленко зустрівся з освітянами міста Суми
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 14 грудня 2018 року о 16:37

  Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко у Будинку Уряду провів зустріч з освітянами міста Суми, зокрема з директорами загальноосвітніх шкіл, представниками управління освіти і науки Сумської міської ради, навчально-виховних комплексів, позашкільної освіти та представниками профспілки працівників освіти і науки міста Суми. У зустрічі також взяв участь народний депутат України Олег Медуниця.

  Освітяни обговорили з Віце-прем’єр-міністром хід реформування середньої освіти, впровадження «Нової української школи», проблеми розвитку професійно-технічної освіти, національно-патріотичне виховання як складник шкільної освіти. Представники освітньої галузі відзначили вагому матеріальну підтримку українського Уряду спрямовану на освітню реформу.

  В’ячеслав Кириленко наголосив, що наступного року Уряд планує продовжити значну фінансову підтримку, зокрема на реформування початкової школи, «Нову українську школу», у бюджеті на 2019 рік закладено 1 млрд 250 млн грн.

  «Зберігається тенденція підвищення соціальних можливостей для педагогів та освітян, це є наша стабільна політика. Жодне засідання Уряду не проходить без розгляду питань, що стосуються освіти», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

  Освітяни змогли поставити урядовцю запитання, висловили свої пропозиції до реформування середньої, позашкільної освіти, підвищення престижу професії вчителя. В’ячеслав Кириленко подякував педагогам за багаторічну складну роботу в освітній сфері.

  В’ячеслав Кириленко зустрівся з освітянами міста Суми В’ячеслав Кириленко зустрівся з освітянами міста Суми В’ячеслав Кириленко зустрівся з освітянами міста Суми В’ячеслав Кириленко зустрівся з освітянами міста Суми