• In English
 • В'ячеслав Кириленко з ректорами та представниками Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти обговорив взаємодію з Урядом
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 21 травня 2019 року о 15:19

  Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко взяв участь у спільному  засіданні громадської організації «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, що відбулось сьогодні в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. В засіданні також  взяли участь Міністр освіти і науки та  Лілія Гриневич, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергій Квіт та  ректори закладів вищої освіти.

  Спільне засідання  було присвячене напрямкам співпраці закладів вищої освіти із Національним агентством забезпечення якості вищої освіти та Урядом.

  Віце-прем’єр-міністр наголосив на важливості початку роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти для реформування вищої освіти країни, і зазначив, що Кабінет Міністрів  зі свого боку зробив все для  швидкого старту роботи агентства. В’ячеслав Кириленко  запевнив  у подальшій  підтримці роботи НАЗЯВО з боку Уряду:

  «Уряд і надалі буде надавати усю необхідну, в межах своєї компетенції, допомогу для забезпечення діяльності Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

  На  засіданні освітяни  разом з  Віце-прем’єр-міністром також  обговорили вступну кампанію-2019, підготовку державного замовлення на 2019 рік та інші питання.

  Нагадаємо, днями  робоча група під головуванням В’ячеслава Кириленка розглянула підготовлений МОН проекту Закону України «Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про вищу освіту» (щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти)».У законопроекті пропонуються зміни, які стосуються забезпечення якості вищої освіти, ліцензування освітньої діяльності, акредитації освітніх програм, організації освітнього процесу, автономії закладів вищої освіти, атестації здобувачів вищої освіти, підготовки наукових кадрів та інших питань. Доопрацьований проект Закону з урахуванням висловлених  пропозицій буде подано на погодження до центральних органів виконавчої влади.

  В'ячеслав Кириленко з ректорами та представниками Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти обговорив взаємодію з Урядом В'ячеслав Кириленко з ректорами та представниками Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти обговорив взаємодію з Урядом