• In English
 • В’ячеслав Кириленко взяв участь в урочистих проводах юнацької олімпійської команди на Ігри в Буенос-Айрес
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 29 вересня 2018 року о 20:11

  Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко взяв участь в урочистій церемонії проводів юнацької олімпійської команди України на ІІІ Юнацькі олімпійські ігри в аргентинський Буенос-Айрес.

  В’ячеслав Кириленко передав письмове вітання від Президента України та найкращі побажання від усього Уряду і побажав юним олімпійцям доброї участі й високих досягнень для нашої країни.

   «Це покоління переможців! Це ті, хто буде нести майбутню спортивну славу України. На вас будуть дивитися не тільки ваші рідні та друзі, на вас буде дивитися і за вас вболівати вся країна. Тому що кожен ваш успіх дуже важливий для України», - звернувся В’ячеслав Кириленко до юнацької олімпійської команди.

  Захід відбувся на олімпійській базі в Конча-Заспі. Підтримати юних спортсменів прийшли також президент НОК України, олімпійський чемпіон зі стрибків з жердиною Сергій Бубка, олімпійська чемпіонка з фехтування на шаблях Ольга Харланолімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв, срібний призер олімпійських ігор з греко-римської боротьби Жан Беленюк, а також інші зірки спорту.

  Нагадаємо, ІІІ Юнацькі олімпійські ігри стартують 6 жовтня в Аргентині. Юнацьку олімпійську команду України там представлятимуть 55 найсильніших юних спортсменів віком від 15 до 18 років, які змагатимуться за звання найкращих у 22 видах спорту (бокс, бадмінтон, гімнастика, дзюдо, карате, легка атлетика та ін.).

  В’ячеслав Кириленко взяв участь в урочистих проводах юнацької олімпійської команди на Ігри в Буенос-Айрес В’ячеслав Кириленко взяв участь в урочистих проводах юнацької олімпійської команди на Ігри в Буенос-Айрес