• In English
 • В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті виставки до 90-ліття створення ОУН «Зродились ми великої години»
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 04 лютого 2019 року о 17:44

  Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті виставки до 90-ліття створення ОУН «Зродились ми великої години» в Національному музеї історії України.

  В’ячеслав Кириленко подякував за важливу роботу директору Національного музею історії України Тетяні Сосновській, співорганізаторам - Фундації імені Олега Ольжича, і наголосив, що завданням Уряду є відновлення і реалізація політики національної пам’яті, яка не може лишати і шпарини брехливій російській пропаганді.

  «Відновлення пам’яті і поваги до Організації Українських Націоналістів – пряме завдання Уряду. Це те, до чого ми довго йшли, бо тема ОУН довгий час потерпала від перекручувань російської пропаганди. Усе, що стосується українського національного збройного підпілля, намагалися знищити. Зараз чесне ім’я – ОУН, Степана Бандери – відновлено законом, і тепер ніхто не має права зневажати борців за незалежність України. Бо завдання ОУН – захист своєї держави і боротьба за заможну і потужну Україну – з порядку денного не знімається і тепер», – сказав на відкритті Віце-прем’єр-міністр.

  На виставці представлені унікальні оригінали документів, особисті речі видатних діячів ОУН 1920–1940-х рр. Зокрема, відвідувачі мають нагоду побачити вінчальне свідоцтво, рукописи та особистий блокнот голови проводу ОУН Євгена Коновальця.

  Довідково

  Організація Українських Націоналістів створена 3 лютого 1929 року у Відні. ЇЇ головною метою було становлення і побудова самостійної Української держави. Гімн ОУН «Зродились ми великої години» став маршем українського війська на параді до Дня Незалежності України 2018 року.

  В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті виставки до 90-ліття створення ОУН «Зродились ми великої години» В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті виставки до 90-ліття створення ОУН «Зродились ми великої години» В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті виставки до 90-ліття створення ОУН «Зродились ми великої години»