• In English
 • В’ячеслав Кириленко вручив нагороди переможцям мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 22 травня 2018 року о 18:33

  22 травня, в день перепоховання  Тараса Шевченка в Україні, відбулось нагородження переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Захід пройшов   в Національному музеї Тараса Шевченка в Києві.

  Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко привітав талановиту  молодь та їхніх  вчителів і разом із Міністром освіти і науки Лілією Гриневич  вручив нагороди переможцям VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу. Дипломи першого ступеня вибороли 59 учнів та студентів. В’ячеслав Кириленко зазначив, що збереження мови – це справа національної безпеки і наголосив на необхідності прийняття нового закону про українську мову.

  «Треба приймати новий закон, треба захистити  нашу мову уже законодавчо,  і ви перемогою у конкурсі імені  Тараса Шевченка робите  свій  внесок в справу захисту нашої мови», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

   Нагадаємо, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться з 2011 року. Конкурс проходить серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, студентів та курсантів закладів вищої освіти. До змагань також долучаються  українські учні та студенти, які проживають за кордоном. Мовно-літературні змагання щорічно відбуваються у Канаді, Молдові, Італії, Іспанії, Індії, Бельгії, Ірані, Словаччині, Білорусі, Польщі, Йорданії, Туреччині.

  Найкращим учням, студентам та курсантам з числа переможців конкурсу щорічно призначаються 39 стипендій Президента України.

  В’ячеслав Кириленко вручив нагороди переможцям мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка В’ячеслав Кириленко вручив нагороди переможцям мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка В’ячеслав Кириленко вручив нагороди переможцям мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка