• In English
 • В’ячеслав Кириленко вручив митцям Премії Кабінету Міністрів України за найкращі твори для дітей та юнацтва
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 12 грудня 2018 року о 16:03

  12 грудня Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті  виставки «Книжкові контракти» в Українському домі та вручив Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за кращі літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2017 рік.

  В’ячеслав Кириленко привітав переможців та побажав натхнення: «Важливо відзначати працю письменників, художників, які особливу увагу приділяють молодому поколінню. Ці надзвичайні люди, які своєю творчістю приносять радість дітям», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

  Лауреати Премії визначені на конкурсних засадах. Переможцями 2017 року стали Марія Морозенко - за оповіді про героя українського козацтва «Іван Сірко - великий характерник. Іван Сірко - Славетний Кошовий» та повість «Я закохалася» (у номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва»),  Катерина Іванова за оригінальне художнє оформлення збірок казок Василя Чухліба «Пісня тоненької очеретини», віршів про природу «Лісовий урок», народних різдвяних пісень і щедрівок «Йде до нас колядочка» (у номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва»), Степан Коваль за створення анімаційного серіалу «Професіонали» (у номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва»).

  Цього року розмір Премії підвищено удвічі, він становить 20 тис. грн.

  У  заході  також взяли участь Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, директор ДП «Український дім»  Юрій Стельмащук, видавці.

  Виставка «Книжкові контракти» триватиме до 15 грудня.

  В’ячеслав Кириленко вручив митцям Премії Кабінету Міністрів України за найкращі твори для дітей та юнацтва В’ячеслав Кириленко вручив митцям Премії Кабінету Міністрів України за найкращі твори для дітей та юнацтва