• In English
 • В’ячеслав Кириленко: Увага Уряду до профтехосвіти буде збільшуватись
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 11 вересня 2018 року о 16:50

  Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко під час візиту на Тернопільщину взяв участь у відкритті створеного за кошти держбюджету навчально-практичного центру з професій «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник» на базі Кременецького професійного ліцею.

  «З кожним роком увага Уряду буде збільшуватись саме до профтехосвіти, тому що в нас гігантський дефіцит таких фахівців, і ми з кожним роком збільшуємо кошти і на видатки на розвиток, щоб закуповувати нове обладнання для таких центрів, видатки на збільшення зарплати тим, хто працює в профтехосвіті», - наголосив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко.

  На створення навчально-практичного центру з професій  «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник» на базі ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» з держбюджету виділено понад 2 млн гривень.

  Крім того, у Тернополі під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулась робоча нарада з питань модернізації та розвитку професійної (професійно-технічної) освіти за участю керівників ВНЗ та профтехзакладів Тернопільщини. Обговорили стан функціонування закладів професійної освіти області.

  Довідково

   У 2018 році у Державному бюджеті передбачено 100 млн грн для створення 50 сучасних навчально-практичних центрів на базі діючих закладів професійної освіти.

  Цьогоріч перелік професій загальнодержавного значення доповнено шістьма професіями: зварник; машиніст дорожньо-будівельних машин; монтажник систем утеплення будівель; слюсар з механоскладальних робіт; слюсар-інструментальник; слюсар-ремонтник (постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 р. № 95).

  В’ячеслав Кириленко: Увага Уряду до профтехосвіти буде збільшуватись