• In English
 • В’ячеслав Кириленко провів нараду з підготовки урядового рішення щодо упорядкування переліку об’єктів, що перебувають у віданні Національної академії наук
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 13 червня 2019 року о 14:40

  Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко провів нараду з підготовки проєкту акта щодо переліку установ, організацій, підприємств, що перебувають у віданні Національної академії наук.

  В’ячеслав Кириленко наголосив, що упорядкування переліку установ, організацій, підприємств, що перебувають у віданні Національної академії наук, необхідне для ефективного фінансування тих об’єктів Академії наук,  які дають реальний результат для науки і суспільства.

  У нараді взяли участь представники Міністерства освіти і науки, Національної академії наук, Міністерства  фінансів,  Фонду державного майна, Міністерства юстиції, Мінекономрозвитку, Мін’юсту, Держаудитслужби, які  обговорили проблемні питання, пов’язані з підготовкою проєкту акта.

  За результатами обговорення вирішено врахувати пропозиції Мін’юсту, Мінфіну, Фонду держмайна, Держаудитслужби щодо необхідності об’єктивного аналізу реального стану справ у питанні обліку, функціонування та аудиту установ, організацій, підприємств, що перебувають у віданні Національної академії наук, з  метою підготовки урядового рішення, яке врахує необхідність істотного підвищення ефективності управління об’єктами НАН, які є державною власністю.  

  Нагадаємо, постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2018 р. № 589 «Деякі питання наукових установ (організацій, підприємств), що перебувають у віданні Національної академії наук, національних галузевих академій наук» доручено МОЗ, Мінагрополітики, Мін’юсту, МОН, Мінкультури за участю Академії, національних галузевих академій наук розробити та внести в установленому порядку Кабінетові Міністрів нормативно-правові акти щодо упорядкування переліків установ, організацій, підприємств, що перебувають у віданні Академії, національних галузевих академій наук.