• In English
 • В’ячеслав Кириленко привітав переможців премії "Герої спортивного року-2017"
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 05 квітня 2018 року о 10:35

  Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко взяв участь в XII Всеукраїнській урочистій церемонії  нагородження  найкращих українських  спортсменів "Герої спортивного року-2017".

  В’ячеслав Кириленко від імені Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та Уряду привітав героїв спортивного року з перемогами на міжнародних змаганнях, подякував усім спортсменам, які  змагаються  під українським національним прапором.

  "Я хочу запевнити, що ваші успіхи завжди будуть поціновуватися на найвищому рівні. Питання спорту, підтримки спорту і фізичної культури залишатимуться одними з перших на порядку денному діяльності Кабінету Міністрів", -   наголосив Віце-прем’єр-міністр.

  На церемонії В'ячеслав Кириленко нагородив олімпійського чемпіона Олександра Абраменка.

  Також  видатних українських спортсменів привітали Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Президент НОК України Сергій Бубка. Захід пройшов за участю олімпійських чемпіонів, тренерів, українських артистів.

  Героями спортивного року стали :

  у номінації "Найкращий спортсмен року" - Олександр Хижняк (чемпіон світу, чемпіон Європи з боксу у ваговій категорії до 75 кг, найкращий боксер чемпіонату світу та Європи, кращий боксер світу-2017 за версією АІБА);

  у номінації "Найкраща спортсменка року" - Ольга Харлан (чемпіонка світу з фехтування на шаблях);

  у номінації    "Олімпійська надія України" - Дар'я Білодід (чемпіонка Європи з дзюдо у ваговій категорії до 48 кг);

  у  номінації "Разом з олімпійцями" - Лариса Соловйова (чемпіонка Х Всесвітніх ігор з пауерліфтингу);

  у номінації "Сильні духом" - Людмила Ляшенко (чотириразова чемпіонка, срібна та бронзова призерка чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, переможець та багаторазовий призер Кубків світу з біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату);

  у номінації "Найкраща команда року" -  жіноча збірна  України з синхронного плавання;

  у номінації "Сенсація року" - Юлія Левченко (срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики, бронзова призерка чемпіонату Європи в закритих приміщеннях, бронзова призерка чемпіонату світу U20, чемпіонка Європи U23 (стрибки у висоту);

  у номінації "Найкращий тренер року" - Світлана Саідова (головний тренер збірної України із синхронного плавання, яка завоювала шість медалей чемпіонату світу);

  у номінації "Спортивна слава України" - Анатолій Поливода і Тетяна Пророченко (легенди світового баскетболу та легкої атлетики).

  Переможців ХІІ Всеукраїнської урочистої церемонії "Герої спортивного року-2017" шляхом таємного голосування обирали члени   Української Академії спорту - видатні атлети різних років, легенди спорту.

  Нагадаємо, церемонія  “Герої спортивного року” відбувається щорічно з 2007 року, захід  організований Національним олімпійським комітетом України та Міністерством молоді та спорту за участю Української академії спорту, нагорода  присуджується спортсменам та тренерам за внесок у розвиток українського спорту.

   

  В’ячеслав Кириленко привітав переможців премії В’ячеслав Кириленко привітав переможців премії