• In English
 • В’ячеслав Аброськін: Станом на 8:30 інформація про постраждалих внаслідок вибухів у Ічні до поліції не надходила
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 09 жовтня 2018 року о 09:28

  Станом на 8:30 інформація про постраждалих внаслідок вибухів у Ічні до поліції не надходила. Про це повідомив т.в.о. Голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін під час координаційної наради на базі Ситуаційного центру Нацполіції. Керівники Нацполіції обговорили організацію роботи, розстановку сил та засобів, надання допомоги та евакуацію місцевого населення Ічні та навколишніх населених пунктів.

  За словами В’ячеслава Аброськіна, для забезпечення безпеки людей, допомоги та проведення евакуації на місце відряджені додаткові сили та засоби поліції, зокрема, з Києва та Київської області.

  Водночас на місці розгорнуто міжвідомчий штаб. Для координації роботи поліції у зоні надзвичайної події виїхав заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич. Наразі на місці працює необхідна кількість працівників поліції.

  Поліцейські беруть участь в евакуації громадян, які опинилися у зоні небезпеки. Також додаткові сили поліції спрямовані задля охорони залишених населених пунктів від мародерства.

  Окрім того, по периметру зони надзвичайної ситуації працюють мобільні блокпости зі складу працівників групи реагування патрульної поліції.

  Також для організації руху у найближчих населених пунктах по тривозі підняті підрозділи патрульної поліції.

  Вся інформація з місця події одразу передається до Ситуаційного центру на базі Національної поліції.

  Натепер інформація про постраждалих внаслідок вибухів громадян до поліції не надходила.

  Нагадаємо, за розпорядженням В’ячеслава Аброськіна на базі Нацполіції розгорнуто Ситуаційний центр для координації сил та засобів поліції у зоні надзвичайної ситуації у населеному пункті Ічня Чернігівської області.