• In English
 • Ви надихаєте увесь світ, - Олексій Резніков нагородив захисників України на південному напрямку
  Міністерство оборони України, опубліковано 24 липня 2023 року о 20:44

  Ви надихаєте увесь світ, який дивлячись на українську боротьбу, ще більше хоче нам допомагати. Разом рухаємось до перемоги. На цьому наголосив Міністр оборони України Олексій Резніков на зустрічі з українськими захисниками під час робочої поїздки на південь України.

  Міністр оборони поспілкувався з військовослужбовцями Сил оборони південного напрямку та вручив їм відомчі заохочувальні відзнаки.

  За мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність українському народові та військовій присязі, незламність духу, зразкове виконання військового обов’язку та високий професіоналізм, проявлений в умовах збройної агресії російської федерації проти України, близько 30-ти воїнів отримали медалі «Золотий тризуб», «Захиснику України», «Воєнний хрест», «Хрест доблесті», нагородну вогнепальну та холодну зброю.

  Зокрема, серед нагороджених – Командувач оперативного угруповання військ «Херсон» бригадний генерал Михайло Драпатий.

  «Україна пишається вами. Дякую, що відстоюєте країну, демонструючи свою незламність, об’єднуючи всіх навколо нашої спільної мети – перемоги України», – сказав Олексій Резніков.